top of page
תפריט מי אנחנו
Anchor 1

מי אנחנו

יוזמת נח ע"ר נוסדה במאי 2012, ומסתמכת על רעיונות כלכליים אשר הוגשו לקרן וולפסון, שחיפשה אחר פתרון מהיר ואיכותי למשבר הכלכלי הנוכחי. משבר אשר פגע באופן מהותי בחוסנם של מדינות המערב, ובהן במיוחד בשכבת האוכלוסייה הצעירה. באמצעות יוזמת נח אנו מקווים להביא לתפנית לאומית לטובת הצעירים, שתוביל לצמיחה כלכלית ופריצת דרך חברתית -תרבותית למדינה כולה.
סגל

חברי העמותה

בן טופור
יו"ר, שותף-מייסד
 

שותף מנהל בבנק ההשקעות קוקרמן אנד קו

(תמונה - מאיה בנסון)

 

ben@noah-initiative.org

אלמוג גולוד
מנכ"ל

יוצא יחידה 8200  לאחר שירות קבע ממושך בתפקידים מודעיניים וטכנולוגיים בעל ניסיון עשיר בניהול פרויקטים מורכבים

 

almog@noah-initiative.org

עומר שלוס
שותף-מייסד

עובד כרו"ח במשרד סומך חייקין (KPMG) 

(תמונה - מאיה בנסון)

 

omer@noah-initiative.org

איתמר סיון
שותף-מייסד
 

דוקטורנט לפיזיקה, מכון וייצמן למדע. איתמר שימש כמנכ"ל העמותה בין השנים 2012-2014

 

 

itamar@noah-initiative.org

יונתן מלמנט
ניו מדיה // מחלקת תקשורת
 

סטודנט לתואר שני בחוג להיסטוריה, אוניברסיטת תל-אביב

(תמונה - מאיה בנסון)

 

yonatan@noah-initiative.org

אלינור זגורי
ראש מחלקת יסודות
 

מזכ"לית מועצת אגודת הסטודנטים באונ'

בן גוריון, סטודנטית ללימודי המזרח התיכון ומדיניות ציבורית וצוערת בתוכנית 'עתידים'

(תמונה - מאיה בנסון)

 

elinor@noah-initiative.org

אייל טאובמן
ראש מחלקת נדל"ן
 

סטודנט בתוכנית הדו חוגית לכלכלה וחשבונאות, אוניברסיטת תל-אביב

אלעד מלל
טכנולוגיה // מחלקת עוגנים
 

מוביל קבוצת תכנות בחברת BillGuard

 

ellad@noah-initiative.org

קדם שנער
עיצוב גרפי ואדריכלות  // מחלקת עוגנים
 

אדריכלית ומעצבת גרפית,

בעלת תואר ראשון לאדריכלות מאוניברסיטת

מוסשינו, טוקיו, יפן 

נועה טסמן
ניו מדיה // מחלקת תקשורת
 

סטודנטית לתואר ראשון, 

לימודי מזרח אסיה ומדעי הרוח

ינאי סנד
ניו מדיה // מחלקת תקשורת
 

מתכנת וסטודנט לתואר ראשון בפילוסופיה ופסיכולוגיה

(תמונה - מאיה בנסון)

פרופ' דניאל גת
חינוך // מחלקת עוגנים
 

פרופסור לשעבר בטכניון,  

בעל תואר בתכנון עירוני וניהול מדעי בייל, ארה"ב

 

 

שקד זיכלינסקי
גיוס משאבים // פיתוח עסקי
 

דוקטורנט לפיזיקה,

אוניברסיטת תל-אביב

 

עורך ראשי לשעבר של עיתון "תזה"

יניב ריבלין
 
 

יניב הוא מנהל תכניות בכיר בקרן שוסטרמן, במסגרת תפקידו, יניב מנהל את את משלחות REALITY של הקרן, אשר מעצימות מאות מובילי דעת קהל מתחומים שונים למימוש הפוטנציאל המנהיגותי שלהם דרך מסע משמעותי בישראל. לפני הצטרפותו לקרן הוא היה מייסד-שותף של Comtribuite  חברה שפיתחה כלי חינמי המסייע לעמותות לגייס כספים ולשמור על קשר אונליין עם משתמשים. הוא בעל ניסיון רב בעולם העמותות - היה שגריר של OneVoice, עבד במשרד הירושלמי של קרן פרידריך נאומן לקיום החרויות ברחבי העולם ואף בכנסת ישראל ובשגרירות ישראל בלונדון.
יניב הוא בוגר תואר שני במדיניות ציבורית מבית הספר לממשל ע״ש קנדי באוניברסיטת Harvard (במהלך לימודיו שם היה חבר בקבוצת המייסדים של Harvard Israel Conference), הוא בעל תואר ראשון במדע המדינה, סוציולוגיה ואנתרופולוגיה מהאוניברסיטה העברית ואף בוגר Sauvé Scholars, תכנית ייחודית בת שנה של אוניברסיטת McGill לפיתוח מנהיגות בקרב צעירים מרחבי העולם.

דירקטוריון

דירקטוריון

נרקיס אלון
 
מייסדת שותפה באקדמיית אלביישן ובעסק חברתי ״זה-זה״, ייסדה את Table for Two Israel כחלק מ Global Shapers Network, חברה בוועדה לקידום מעמד האישה של עיריית תל אביב, שירתה ביחידת המודיעין 8200 בצה״ל ומנטורית בחממה החברתית טכנולוגית של היחידה, בעלת תואר בפסיכולוגיה וקולנוע מאוניברסיטת תל אביב, חברה בקהילת הglobal shapers של הפורום הכלכלי העולמי ובקהילת ROI, בלוגרית ה Huffington Post ומרצה בועידות בינלאומיות כמו Davos,TEDx ,lift ועוד.
גיא קאצוביץ'
 
 

שותף ב-Fusion LA - תוכנית האצה לסטארט-אפים ישראלים בלוס אנג'לס. לשעבר מנהל תוכנית היזמות של עמותת בוגרי 8200 – EISP וכיום מכהן כדירקטור בתוכנית זו. כמו גם, גיא שותף בצוות ההקמה ודירקטור בתוכנית החברתית של עמותת בוגרי 8200; ובתוכנית Hybrid - תוכנית האצה לטסארט-אפים המובלים בידי יזמים ערבים-ישראלים, דרוזים ובדואים. הוא יו"ר Wize - ארגון חברתי לקידום והנגשת מדע וידע, המפיק מאות הרצאות "על הבר" מדי שנה. קודם לכן כיהן כמנהל פיתוח עסקי ושיווק בסטארט-אפ Veribo וכעורך ועיתונאי בעיתון "גלובס".

גלעד ארדיטי
 
 
 
 
 

יו"ר התאחדות הסטודנטים הארצית, 

בעל תואר ראשון בכלכלה ופסיכולוגיה,

סטודנט לתואר שני במדיניות ציבורית.

לשעבר ראש מחלקה באגודת הסטודנטים באוניברסיטת תל-אביב וקצין בשריון.

ויין גודלין
Wayne Godlin
 

Portfolio Manager—Fixed Income

 

 

 

Wayne Godlin joined AllianceBernstein in 2009 as a member of the Municipal Bond Portfolio Management team.

 

 

 

He helps design and manage the firm’s municipal investment strategies and customized product solutions to serve the needs of financial advisors and clients. Godlin joined the firm with more than 26 years of investment experience, including 21 years with Morgan Stanley Investment Management, where he was head of the Municipal Bond team. Most recently, he served as chief municipal strategist and as a portfolio manager for the high-yield municipal fund at Van Kampen, an investment-management unit of Morgan Stanley. In the past, Godlin worked with Hanifen Imhoff in Denver, where he focused on structuring financing plans for new-issue and refunding transactions. He also served as a municipal research analyst in public finance with First Interstate Bancorp. Later, Godlin worked with American Capital Asset Management as a senior municipal credit analyst for high-grade, mid-grade and high-yield municipal credits. He holds a BA from Union College and an MPA from Columbia University. Location: New York

 

 

יניב חרל"פ
 
 

שותף מנהל בקבוצת חרל"פ אהרוני

טל טוכנר

טל היא משקיעה ויזמית חברתית. היא מנהלת השקעות בחברת PICO ונצ'רס, שם היא מסייעת לחברות ישראליות בהיקף עולמי ומנהלת בחברת PICO Kids המפתחת ומפעילה תוכניות חינוך לסטודנטים. קודם לכן, טל היתה אחת השותפות הצעירות ביותר בישראל, בתל אביב. היא גם הייתה חלק מקבוצת המייסדים וממנהלת פיתוח עסקי ב- WMN וכן את ראש העמיתים ומרכז האירוע במרכז הישראלי-אסיה. בשל תשוקה עזה לחינוך והשפעה על הדור הבא של מנהיגים בישראל, טל פעלה במקביל ליזמות חברתית-יזמית. היא ייסדה הן את הפרלמנט הנשי המתמקד ביחסים בין-קבוצתיים והן במנהיגות הנשית, כמו גם ב- KEN-S, פלטפורמה חינוכית שהופכת את החינוך המילניאלי דרך חוויות הלמידה הבין-תחומיות הבין-לאומיות. לאחרונה היא השיקה יוזמה חדשה, Sci-X, התמקדה בניתוח פריצות דרך מדעיות עם החזון של העצמת מנהיגים צעירים לבנות חברות אשר פותרות אתגרים עולמיים, והיא חלק מצוות המייסדים ב- INLCU, עמותה המקימה בתי ספר מהמאה ה -21 המבוססים על ערכי "הכללה" וטכנולוגיה.

 

טל היא חבר דירקטוריון בינלאומי ב- AJC Access, בעלת תואר ראשון ביחסים בינלאומיים ובלימודי אסיה והוצגה בפורבס 30 תחת 30 בשנת 2017.

טל ברודי
ליאור קידרון

ליאור מכהן כ-VP בקרן פימי, קרן ההשקעות הפרטית הגדולה בישראל. במסגרת זו הוא מעורב בהשקעות וניהול שוטף של חברות ומפעלים בארץ ובעולם. לפני כן כיהן כמנכ"ל של מתחם מגורים ומלונאות בשם גבעת אנדרומדה ביפו. במסגרת תפקידו פיקח על תהליך בניית דירות חדשות במתחם בהיבטים שונים, כגון בנייה, אדריכלות, שיווק, מכירה, אישורים רגולטוריים והיבטים משפטיים נוספים. בנוסף, עבד בצוות בדיקות נאותות במחלקה הכלכלית במשרד רואי החשבון EY. ליאור הינו רואה חשבון מוסמך, בוגר תואר ראשון למשפטים וחשבונאות מאוניברסיטת תל אביב. הוא בעל ניסיון רב בתחומי הנדל"ן, ניהול, משפט ופיננסים.

ליאור מכהן כ-VP בקרן פימי, קרן ההשקעות הפרטית הגדולה בישראל. במסגרת זו הוא מעורב בהשקעות וניהול שוטף של חברות ומפעלים בארץ ובעולם. לפני כן כיהן כמנכ"ל של מתחם מגורים ומלונאות בשם גבעת אנדרומדה ביפו. במסגרת תפקידו פיקח על תהליך בניית דירות חדשות במתחם בהיבטים שונים, כגון בנייה, אדריכלות, שיווק, מכירה, אישורים רגולטוריים והיבטים משפטיים נוספים. בנוסף, עבד בצוות בדיקות נאותות במחלקה הכלכלית במשרד רואי החשבון EY. ליאור הינו רואה חשבון מוסמך, בוגר תואר ראשון למשפטים וחשבונאות מאוניברסיטת תל אביב. הוא בעל ניסיון רב בתחומי הנדל"ן, ניהול, משפט ופיננסים.

טל הוא כדורסלן עבר אמריקאי-ישראלי. ברודי זכה בפרס ישראל לשנת ה'תשל"ט על "תרומה מיוחדת לחברה ולמדינה בתרבות הגוף".

ברודי שימש יו"ר של ארגון "הרוח הישראלית" של הסוכנות היהודית. ביולי 2010 מונה ל"שגריר של רצון טוב" מטעם משרד החוץ.

ב-2017 קיבל תואר דוקטור לשם כבוד מאוניברסיטת בר-אילן.

יוזמת נח מזמינה אתכם להשתתף ולפעול!
אם ברצונכם להביע את תמיכתכם ביוזמה, אתם מוזמנים לרשום את שימכם ואת כתובת האימייל בטופס שלנו. כמו כן, אנחנו נשמח לשמוע מכם, שאלות, הערות, רעיונות חדשים והצעות לעזרה יתקבלו בברכה.
bottom of page